Zestawy lego harry potter

Lego Harry Potter to zestawy klocków, które umożliwiają stworzenie replik budynków, postaci i scen ze świata czarodziejów J.K. Rowling.

Klocki lego harry potter są dostępne w różnych rozmiarach i mogą być używane do budowania różnych elementów scenariusza. Lego Harry Potter jest popularną serią zestawów klocków, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i dorosłych na całym świecie.

Zestawy lego harry potterdostępne online są idealnym prezentem dla fanów tej serii i sprawdzą się także jako ciekawa rozrywka podczas wolnego czasu.

Lego Harry Potter: najlepsze zestawy dla fanów

Lego Harry Potter to seria zestawów klocków produkowanych przez firmę Lego. Zestawy są inspirowane filmami o Harrym Potterze i obejmują sceny, postacie i lokacje z filmów. Lego Harry Potter jest jedną z najpopularniejszych serii klocków Lego i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanów.

Wśród najpopularniejszych zestawów Lego Harry Potter można wymienić: Zamek Hogwartu, Quidditch, Śmiertelnego Nokturnu, Wyprawy Po Zaginiony Kufar oraz Dziurawy Kocioł. Wszystkie te zestawy są świetnymi opcjami dla fanów, którzy chcą stworzyć swoje własne sceny lub odtworzyć ulubione momenty z filmu.

Harry Potter na lego: najciekawsze zestawy

Harry Potter to jeden z najpopularniejszych cykli książek fantasy ostatnich lat. Jego autorką jest brytyjska pisarka J.K. Rowling, a historia opowiada o przygodach młodego czarodzieja, który musi stawić czoła przeciwnikom, takim jak Lord Voldemort. Wszystkie siedem tomów książek zostało również zekranizowanych, a filmy cieszą się dużym powodzeniem wśród publiczności na całym świecie.

Od kilku lat można kupić również zestawy lego inspirowane Harrym Potterem. Największym i najbardziej popularnym z nich jest z pewnością Hogwart – siedziba Szkoły Magii i Czarodziejstwa, do której uczęszcza Harry Potter. Zestaw składa się ze wszystkich głównych budynków szkoły, takich jak Wieża Astronomiczna, Sala Gwardii czy Dormitorium Slytherinu. Do tego dochodzi oczywiście wielu minifigurek – Harry’ego Pottera, Hermiony Granger, Rona Weasley’ego oraz wielu innych postaci ze szkoły i okolic Hogwarts.

Innym ciekawym zestawem jest Quidditch – popularna gra wykorzystująca magię, która odgrywa ważną rolę w fabule książek i filmów. Zestaw składa się ze stadionu Quidditcha oraz trzech figurki: Madam Hooch (sędzinia gry), Olivera Wooda (trenera drużyny Gryffindoru) oraz Cedric Diggory’ego (czarodzieja grającego w Quidditcha).

Jednym z najnowszych i najbardziej interesujących zestawów jest Fortega Volturi – twierdza Volturich, ktorej mieszkańcy odgrywają istotną rolę w fabule trylogii „Zmierzchu” autorstwa Stephenie Meyer. Zestaw składa się ze dwóch figurek: Aro Volturi (przywódca rodziny) oraz Jane Volturi (która posiada moc sprawiania bolesnego bólu). Twierdza Volturich to imponujacy mur obronny oraz wejście strzeżone przez dwie strażniczki. Ostatnim ciekawym zestawem jest Gringott Bank – bank dla czarodziejów prowadzony przez gobliny. Jego siedziba mieści się pod Diagon Alley w Londynie i jest strzeżona przez ogromnego smoka. W banku można spotkać takie postacie jak Harry Potter, Ron Weasley oraz Hermiona Granger. Zestaw składa się ze strażniczek broni oraz platformy startowej dla smoka.